Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W Poznaniu przestawiają radary

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • W Poznaniu przestawiają radary

    Linkłem dzisiaj w serwisie sprawdzali i stwierdzili że coś w turbinie nie zamyka się spowrotem do końca(przepraszam za opis ale nie jestem mechanikiem)i turbina będzie wymieniona na nową.Myślę sobie że za pierwszym razem to mi nie wymienili na nową lecz wstawili jakąś zregenerowaną czy coś w tym stylu.CO PANOWIE POWIEDZĄ?
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

  • #2
    W Poznaniu przestawiają radary

    Strażnicy miejscy i policjanci Sekcji Ruchu Drogowego będą stali od dziś z radarami w nowych miejscach. Jest to efektem próśb mieszkańców, którzy informują straż miejską o pędzących piratach drogowych.

    Od niedawna każdy może zgłosić, że pod jego domem jeżdżą zbyt szybko samochody. Jeśli policja i straż to potwierdzą, mogą w tym miejscu dyscyplinować piratów dzięki fotoradarowi. A w terenie zabudowanym prędkość samochodu, w godz. 5.00-23.00 wynosi 50 km/h.

    Kontrole prowadzone są zawsze w dwóch miejscach: w pierwszym radar wykonuje zdjęcie samochodu. W drugim, nieco dalej, kierowca, który popełnił wykroczenie, jest zatrzymywany.
    [motofakty.pl - Just a moment...]oryginalny tekst[/URL] ]
    Załączone pliki
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • #3
      haha już widzę te tłumy Babć (z całym szacunkiem) dzwoniących..."ojej co to za pirat mknął 70km/h, aż mi sukienkę podwiało :lol:

      sam kiedyś tego doświadczyłem...
      drogówka dopadła mnie na fotoradar na Dąbrowskiego (długa ulica przechodząca z 1pasmowej w 2 i potem3 pasmową), ja jechałem 2 pasmówką, i w trakcie rozmowy z Panem Władzą podchdzi starsza Pani , która właśnie wysiadła z autobusu i groźnym głosem komunikuje...
      dobrze dobrze łapcie tych piratów, pędzą jak szaleni, powinni ich do więzienia zamykać :lol:
      nie mogłem się powstrzymać od śmiechu, ale od komentarza się powstrzymałem :P

      PS.Poznaniacy uwaga, ostatnio rzeczywiście zmienili miejsce
      na Majakowskiego (obecnie abp. Baraniaka) teraz stoją tuż za skrętem w Tysiąclecia na przystanku autobusowym (wcześniej stali na stacji benzynowej lub po przeciwnej stronie),
      często rozstawiają fotoradar na AL.Wielkopolskiej ok.500m przed ul.Nad Wierzbakiem,
      bardzo często stoją teraz na odcinku między Luboniem a Puszczykowem (przed przejazdem kolejowym i na wysokości cmentarza, a również w Łęczycy)
      ul.Hetmańska za wiaduktem,
      w oklicy ronda Żegrze,
      często stoją również na ul.Strzeszyńskiej,

      to są nowe miejsca o których wiem,
      ehh życzę udanych przejazdów

      Komentarz


      • #4
        A u mnie jak zwykle stoją z suszarką pod domem, dosłownie widzę ich z okna kuchni - przypominam, m. Pamiątka na trasie Radom - Warszawa ok. 10 km za Grójcem (piękna dwupasmówka) a jadąc od W-wy to 4km. za Tarczynem, tnie sie spokojnie, aż ty STOP.(pilnuję przejścia dla dzieci - jest tu szkoła) zazwyczaj stoją w kierunku na Warszawę CODZIENNIE a już w miedzielę... (trasa na W-wa - Słomczyn) obowiązkowo i to po po obydwóch stronach jezdni. Gdybym mieszkał trochę wyżej to bym puszczała jakieś sygnały śwwietlne z domu, bo widzę obydwa kierunki z okna :diabelski_usmiech

        [ Dodano: Pon 08 Maj, 06 22:49 ]
        puszczał - oczywiście, sory za byki
        Octavia Combi Tour Plus 1,9 TDI ASV '05
        President Harry II Clasic + DV 27 S w dziurce po fm-owej + spliter (ale myslę nad drugą dziurką na fm-ową)

        Komentarz


        • #5
          UWAGA !

          Nowy fotoradar na ulicy Majakowskiego (obecnie abp.Baraniaka), zamontowali stałą puche taką jak np.na Hetmańskiej, pucha robi foty osobom jadącym w stronę miasta, jest tuż za światłami z wjazdem na os.Tysiąclecia.

          Informację tą przypłaciłem chyba zdjęciem ops:
          okaże się pewnie za jakieś 2-4tygodnie :lol:

          Życzę udanych przejazdów.

          POZDR. !

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X